Czekam!

Czekam, choć to nie jest żadne czekanie. Tydzień i już. Przedtem nie wiedziałem kiedy, a teraz wiem. To jak jest lepiej – tak jak teraz czy tak jak kiedyś?

Oczywiście, że tak jak teraz! Jak to mówi moja internetowa koleżanka „mantrujemy” – czyli zaklinamy lekarzy żeby wyznaczyli termin. A jak wyznaczą? Boimy się! Przynajmniej ja. Przyznaję się po męsku: jestem zesrany po pachy, bo wiem od dawna co mi lekarze zrobią, ale od niedawna wiem, że za parę dni! Jedną kiszkę zawiną, drugą doszyją, coś zmniejszą i już! Razem parę godzin ciężkiej pracy (i mam nadzieję precyzyjnej…). Jednak to nie ja będę pracować tylko wychwalany wszem i wobec zespół z Łęcznej. Ja w błogostanie będę się nieświadomy z boku na bok przewracał…

Telefon! Halo!? Któż to, komornik, sąd – „Szpital Łęczna” – tak się wyświetliło. Cieszę się, taką radością jakbym miał 7 lat! „Czy na pewno pan przyjedzie” – czekam na to 100 lat ! Moje nowe życie, ciekawe kto je doceni. Mój syn i moja córka (młodsi) dopytują się: kto to? Jak to mówią: cicho sza! (albo morda w kubeł!) Moja Siostra Ukochana wie, mój ulubiony Lekarz Piotr (uwaga, daje łapówki! łososie , alkohole – strzeżcie się!) moja Córka Starsza i Mądra Wyjątkowo, wie. Przepraszam tych których nie powiadomiłem, ale po co gadanie o tym. Osman, sorry, Franek i Nelka też chyba zrozumiecie, Zuzka – po co Cię wtajemniczać w takie gastryczne sprawy – każdy ma swoich grubasów i swoje problemy. I tyle. Zesrany jestem po pachy. To jest dokładnie w tym momencie kiedy siedziałem długo w Żywicielu (5.09.2015).

Za dwa dni na operację wyjeżdżam. Ostatni operowany w środę. OK – ostatni będą pierwszymi!!!

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s