Gdzie jest nasze forum?!

Było trochę niewygodne, niepodzielone na tematy, z trolującymi raz na jakiś czas hejterami, ale było! Forum, a właściwie temat na kafeterii dotyczący CHLO uleciał w kosmos!

„Za miesiąc będę miał operację zmniejszenia żołądka, ktoś ma podobnie?” – tak napisał sześć lat temu człowiek o pseudonimie Misiek ChLO w portalu dla kobiet f.kafeteria.pl

Pod jego wpisem wypowiadali się i pytali ludzie zastanawiający się nad ChLO. Ponad rok temu dzięki nieocenionemu wujkowi gogle trafiłem tam i lektura ponad trzystu stron wątku przekonała mnie do ostatecznego podjęcia decyzji o operacji. W styczniu tych stron było bodajże ponad pięćset! Wielu ludzi, którzy pojawiali się i znikali, wiele historii w większości ludzi zadowolonych, ale i trochę przestróg i mądrych rad. Prawdziwe kompendium wiedzy na temat chirurgicznego leczenia otyłości!

Wchodziłem tam codziennie pomimo, iż od mojej operacji minęło już ponad 8 miesięcy. Trochę z przyzwyczajenia, a trochę z chęci pomocy innym jakąś mądrą (miejmy nadzieję) radą. Bardzo pomogły mi wskazówki ludzi „po” więc czułem się naturalnie zobowiązany do dzielenia się moją wiedzą z ludźmi którzy byli „przed”. Wchodzę któregoś dnia na rzeczony wątek a tu… A tu błąd numer 404!

Podczas przeszukiwania kafeterii trafiłem na inny wątek pod podobnym (aczkolwiek traktującym zupełnie o czym innym) tytułem:

13.02.2015  Misiek CHLO  Za miesiąc będę miał operacje zmniejszenia fiuta, ktoś ma podobnie?

Brzmi to trochę jak żart i żartem chyba jest, bo autor nie wypowiada się tam już więcej (zresztą może już zmniejszył i nie ma o czym pisać 🙂 ). Ciekawą rzeczą jest to, iż rzeczony Misiek CHLO to ta sama osoba, która „nasz” wątek na kafeterii rozpoczęła.

W Wirtualnej Polsce nikt nie potrafi nic zrobić w tej sprawie. Szkoda, tyle wiedzy i spisanych doświadczeń się zmarnowało, niestety są to rzeczy nie do odtworzenia!

 

Jednak dziewczyny udzielające się równolegle na FB i forum kafeteria stworzyły nowy temat i oby w nim wszyscy którzy są „przed” mieli oparcie takie jakie i ja miałem swego czasu!

http://f.kafeteria.pl/temat/f2/chlo-jeszcze-przed-i-juz-po-p_6522275

 

 

PS Za długie milczenie przepraszam i obiecuję poprawę!

Reklamy

7 myśli na temat “Gdzie jest nasze forum?!

  1. Wybaczamy! I czekamy na więcej 🙂
    Wszyscy ubolewamy nad utraconym forum, ale w grupie siła i wierzę, że uda się nam się stworzyć równie ciekawe dla nas miejsce w świecie wirtualnym na nowym wątku.

    Polubienie

  2. Arturze, nareszcie się odezwałeś. Tak jak obiecałeś- pisz częściej, bo czyta się Twojego bloga znakomicie. Pozdrawiam serdecznie 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s