Powiększenie bariatrycznej rodziny!

Od dziś blog będzie mieć dwóch autorów!

Za zgodą Roberta Sulkiewicza, znanego w niektórych wąskich kręgach jako mój tata, dołączam do pisania o tym, że wcale nie jest tak łatwo z tą operacją jak myślą chudzielcy. Napisałam już kilka notatek o operacji, próbując swoich sił na własnym blogu (chude życie), ale po pewnym czasie zaproponowałam tacie, że ciekawiej i zabawniej byłoby gdybyśmy przywrócili wspólnie jego dawnego bloga do życia – przecież są tu pewnie stali czytelnicy, którzy jeszcze wielu rzeczy mogli by się dowiedzieć.

Ze swojej strony mam nadzieję wprowadzić tutaj trochę kobiecego punktu widzenia (w końcu większość operowanych osób to panie). Ważnymi tematami jest więc na przykład to co zrobić później z pozostałą po odchudzaniu skórą? jakich kosmetyków używać? jak to jest z tym wypadaniem włosów? czy mogą się pojawić jakieś problemy ginekologiczne? ile powinno się odczekać po operacji by starać się o dziecko? czy po schudnięciu można pozbyć się niedoczynności tarczycy? jak wygląda wizyta w poradni chirurgii plastycznej? co i gdzie można zoperować u chirurga plastyka?
Z upływem czasu pojawią się tu notatki przeniesione z chudego życia oraz zupełnie nowe teksty. 

„Najlepszą rekomendacją dla szpitala w Łęcznej i zespołu dr Pastuszki jest to że przyprowadziłem tam własne dziecko”

  • powiedział Robert Sulkiewicz na pierwszym spotkaniu grupy wsparcia w Łęcznej 22 stycznia 2019 w sali konferencyjnej wypełnionej po brzegi zainteresowanymi chirurgicznym leczeniem otyłości, a wspomniany doktor zebrał gromkie brawa

 

Co kobiety chciałaby wiedzieć o operacji? Dajcie znać 🙂 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s